Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev METAK şirkətinin stendini ziyarət edib
Şirkətimizin istehsal etdiyi biqboks və müxtəlif kalibrli alveollar da ölkə başçısına nümayiş etdirilmişdir
Baku Ekspo Mərkəzində keçirilən “Caspian Agro 2019” sərgisində iştirak edən Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyev METAK MMC-nin stendini ziyarət etmişdir.
Balaxanı və Neftçala Sənaye Parklarının açılışındakı görüşümüzü vurğulayan ölkə başçısı həmin müəssisələrdə aparılan işlərlə maraqlandı. METAK şirkətinin təsisçisi Alik Kərimov və icraçı direktoru Aydın Kərimov prezidentə görülən işlər və yeniliklər barədə məlumatlar vermişlər. Həmçinin şirkətimizin istehsal etdiyi biqboks və müxtəlif kalibrli alveollar da ölkə başçısına nümayiş etdirilmişdir.

Mr. President was also demonstrated a selected range of big-boxes and cardboard trays and cartons manufactured by the company
President of Azerbaijan Ilham Aliyev attended Caspian Agro 2019, a regular exhibition held at the Baku Expo Centre, where he also visited the stand of METAK Ltd.
He recalled our previous meeting during the opening ceremonies of the Balakhani and Neftchala industrial parks and asked about the progress of works at these facilities. Founder of METAK, Alik Kerimov, and the company’s CEO, Aydin Kerimov, informed the president about the works and innovations. Mr. President was also demonstrated a selected range of big-boxes and cardboard trays and cartons manufactured by the company.