METAK şirkəti əmək yarmarkasında fəal iştirak etdi
Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi və Sənaye və İnnovasiyalar üzrə Bakı Dövlət Peşə Təhsil Mərkəzi-nin birgə təşkil etdiyi əmək yarmarkasında şirkətimiz fəal iştirak etmişdir.
8 aprel 2026-cı il tarixində keçirilmiş yarmarka çərçivəsində METAK şirkətinin mövcud aktiv vakansiyaları təqdim olunmuş və çoxsaylı işaxtaran şəxslər tərəfindən müraciətlər qəbul edilmişdir.
Namizədlərlə ilkin görüşlər keçirilmiş, onların peşə bacarıqları və təcrübələri barədə məlumatlar toplanmışdır.

Компания METAK приняла активное участие в ярмарке вакансий, совместно организованной Государственным агентством занятости при Министерстве труда и социальной защиты населения Азербайджанской Республики и Бакинским государственным центром профессионального образования по промышленности и инновациям.
В рамках ярмарки, состоявшейся 8 апреля 2026 года, были представлены актуальные вакансии компании METAK, а также принято большое количество заявок от соискателей.
С кандидатами были проведены первичные встречи, в ходе которых была собрана информация об их профессиональных навыках и опыте.