METAK şirkəti əmək yarmarkasında fəal iştirak etdi
Azərbaycan Respublikasının Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi və Sənaye və İnnovasiyalar üzrə Bakı Dövlət Peşə Təhsil Mərkəzi-nin birgə təşkil etdiyi əmək yarmarkasında şirkətimiz fəal iştirak etmişdir.
8 aprel 2026-cı il tarixində keçirilmiş yarmarka çərçivəsində METAK şirkətinin mövcud aktiv vakansiyaları təqdim olunmuş və çoxsaylı işaxtaran şəxslər tərəfindən müraciətlər qəbul edilmişdir.
Namizədlərlə ilkin görüşlər keçirilmiş, onların peşə bacarıqları və təcrübələri barədə məlumatlar toplanmışdır.

METAK actively participated in the job fair jointly organized by the State Employment Agency under the Ministry of Labor and Social Protection of the Population of the Republic of Azerbaijan and the Baku State Vocational Education Center for Industry and Innovation.
As part of the fair held on April 8, 2026, METAK’s current job openings were presented, and numerous applications were received from job seekers.
Initial meetings were held with candidates, during which information about their professional skills and experience was collected.